Novinky

URBATECH 2023

Přijměte pozvání na veletrh pro města a obce i širokou veřejnost, kde proběhne prezentace komunální techniky a odborné konference. Spol. ARROW-AGRI, jako dodavatel nejen komunální, ale i silniční, lesnické a zemědělské techniky, zde nemůže chybět. Těšíme se na Vás na výstavišti v Českých Budějovicích.

Dne 27.8. 2020 jsme se aktivně zúčastnili Chovatelské výstavy Aberdeen Angus v Pěčíně u Trhových Svinů. Tato akce byla pořádána místo akce na Zemi Živitelce 2020 na farmě rodiny Lepšových. Počasí se vydařilo, všem oceněným gratulujeme a doufáme, že se z této akce uspořádané v nelehké době stane tradiční setkání chovatelů a farmářů každý rok.

Dovolujeme si Vás informovat o nadcházejícím startu dotačních titulů PRV. Kde je možnost čerpání dotací pro zemědělce, sadaře, pěstitele zeleniny a chmele. Za zmínku stojí fakt, že v tomto kole PRV je možné čerpat dotaci zpětně od 12.3. 2020 na již vyfakturované technologie či stavby. Rádi bychom Vám nabídli své služby od vypracování nabídky až po...

Přijměte pozvání na polní předvádění strojů Farmet v akci ! K prohlédnutí bude několik souprav strojů pro zpracování a přípravu půdy, secích strojů českého výrobce společnosti Farmet a.s., kterého je společnost Arrow Agri s.r.o. výhradním prodejcem v regionu.

Děkujeme všem návštěvníkům naší expozice na agrosalónu Země Živitelka v Českých Budějovicích, která je již minulostí. Pro připomenutí našeho stánku si můžete prohlédnout několik fotografií.

Na tradičním zemědělském agrosalónu jsme nemohli chybět. Na volné ploše 108 jsme opět představili sortiment techniky nejen pro zemědělský sektor, ale i pro oblast lesnictví a komunálních služeb. Děkujeme za přízeň.